Jmenuju se Michal a tohle je můj  web.

Někdy v roce 98 jsem začal „poznávat online“. Psal jsem články pro herní magazín Bonusweb a zanedlouho spustil vlastní, podobný projekt (podobný zaměřením, nikoli kvalitou :-)). Moc dlouho mi to nevydrželo.

Online marketing mě začal živit někdy v roce 2002. Od té doby nic jiného pořádně nedělám. Nejdřív jsem „dělal na sebe“, pak konzultoval v Dobrém webu, pak v Chanci. Pak Chanci koupil Tipsport, kde dělám dodnes.

Baví mě návrh a zvyšování úspěšnosti online projetků. Celému tomu často říkám online marketing. Když se objeví nový termín pro obecně známou věc, často mi to spíš vadí. Věřím, že každý, kdo se chce specializovat na některou z oblastí, musí mít do okolních disciplín aspoň základní přesahy.

Poslední dobou je mojí prací hlavně jednotlivé disciplíny integrovat. Sestavuju koncepce, skládám jednotlivé částí dohromady, řeším procesy. Taky si občas něco rád nakreslím, otestuju, zanalyzuju… :-). Baví mě to.

„Všimněte se, že dle blahuta se už blahut píše s malým b. Tudíž nikoliv jako jméno, ale jako samostatný živočišný druh, např. antilopa nebo housenka.“ napsal Adam Fendrych v nějakém emailu, když jsme spolu kdysi pracovali v Dobrém webu. Docela to sedí.